Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Čierny piatok 2023

Čierny piatok 2023

Najväčší nákupný deň roka. Tento dok bude Čierny piatok 24. novembra. Akciu začíname skoro, už v pondelok 20. novembra a Čierny piatok so skvelými akciami oslavujeme až do Cyber pondelka 27. novembra. Využite príležitosť nakúpiť lacné plagáty a rámy, kým kampaň trvá. Využite príležitosť nájsť lacné plagáty na Vianoce už počas Čierneho piatka a Čierneho týždňa.
 
Prihláste sa na odber našich noviniek ešte dnes a získate exkluzívne ponuky a zľavy skôr ako ktokoľvek iný.
 
Príbeh Čierneho piatka
Čierny piatok má pôvod v Spojených štátoch a vždy padne na piatok a vždy je to deň po tradičnom americkom sviatku vďakyvzdania. Deň sa stal populárnou nákupnou udalosťou v roku 1924, keď obchodný reťazec Macy‘s oznámil výpredaj počas osláv vďakyvzdania v New Yorku. Nasledovali ďalšie obchody a piatok po vďakyvzdaní sa stal začiatkom sezóny vianočných nákupov a nakoniec najväčším nákupným dňom roka v US. Čierny piatok nie je oficiálnym dňom voľna v US, ale väčšina pracovísk a škôl je aj tak zavretá, aby dali ľuďom príležitosť nakupovať a nájsť si online a v obchodoch položky.
 
Názor na pôvod názvu Čierny piatok nie je jednotný. Niektorí hovoria, že pochádza z toho, že obchody v tento deň premenili červené čísla strát na čierne čísla zisku, pretože akciové ponuky v daný deň vyskočili do nebies. Iní tvrdia, že pojem má pôvod u polície vo Filadelfii a vznikol v 60. rokoch 20. storočia po vďakyvzdaní, keď ľudia vyšli do ulíc a začali sa nepokoje.


Ku kampani