Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Farba
Orientácia
Triedenie
Použiť filter
Prináša Vám Gallerix
Jedinečné fotografie

Ikonické fotografie

V kategórii Ikonické fotografie zhromažďujeme fotografie od známych fotografov a klasické i nové fotografie známych ľudí, ktorí v priebehu rokov urobili veľký dojem na svoje okolie. Väčšina fotografií v kategórii je označená „Premium Selection“, čo ukazuje, že patria k našim najexkluzívnejším a jedinečným plagátom, špeciálne vybraným pre ich vedomý dizajn a vysokú kvalitu.

Plagáty s celebritami


Ikonické fotografie

V našej kolekcii ikonického foto umenia a ikonických fotografií nájdete starostlivo vybrané fotky od našich etablovaných a známych fotografov, ako aj fotky a portréty nadčasových ikon a celebrít. Z našich plagátov si určite vyberiete, keď si budete chcieť vytvoriť retro, vintage a chic atmosféru na svojich stenách a doma. Naše vintage plagáty, často čiernobiele, zobrazujúce napr. Brigitte Bardot, sú nadčasovými klasikami, ktoré pozdvihnú Váš interiér nezávisle od štýlu!

Plagáty s ikonickými fotografiami

Slávna osoba vyjadruje pocit a niečo znamená. Môže to byť umelec, športový profil, umelec, herec, módna ikona alebo spisovateľ. Keď sú tieto vyobrazené, fotografia, ktorú fotograf urobí, často pôsobí silným dojmom. Ikonické fotografie ako umenie sú preto nadčasovou a obľúbenou súčasťou nášho interiérového dizajnu.