Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.

V Gallerixe nájdete starostlivo vybranú ponuku plagátov vytvorených kreatívnymi návrhármi a fotografmi z celého sveta. Zbierame to najlepšie zo sveta umenia a dizajnu a sprístupňujeme to všetkým.

Náš online obchod ponúka široký výber nástenného umenia a fotografických potlačí, aby sme vyhoveli každému; od pokojných scénických krajiniek a cool metropolitných panorám po živé alebo podceňované abstraktné umenie. Napriek štylistickej rôznorodosti našej kolekcie je esenciou našej inšpirácie škandinávsky minimalizmus a jednoduchosť. Či už je Váš interiér náladový a ťažký, jasný a osviežujúci, náš široký výber nástenného umenia je vybavený tak, aby mu vdýchol moderný tón podľa Vášho výberu. Vyberte si z kategórií ako Móda, Ikonické fotky, Umelecké potlače, Príroda, Rastliny, Ilustrácie a oveľa viac.

Naše vysoko kvalitné foto rámy Vám umožňujú vytvoriť nástenné umenie v štýle, ktorý je Vám blízky. Vyberte si z nenápadných čiernych a bielych rámov, ktoré zvýraznia Vášh obrázok alebo si zvoľte elegantné prírodné dubové rámy - dokonale sa hodia k mnohým foto plagátom dostupným v našom obchode. Naše vysoko kvalitné rámy sú ergonomické a univerzálne; ľahko sa otvárajú a je ich možné zavesiť vertikálne aj horizontálne. Cenová dostupnosť neznamená vždy obetovanie kvality. V našom obchodne môžete nájsť lacné plagáty a rýmy, ktoré príjemne skrášlia každú miestnosť Vášho domova alebo kancelárie. Inšpirujte sa a urobte dojem na svojich hostí.

 

Webová stránka:
https://gallerix.sk

E-mail:
[email protected]

Sídlo spoločnosti:
Gallerix AB
Västergatan 6D
35230 Växjö
Švédsko

Číslo DPH:
SE556775939301


Gallerix.sk je vlastnený a spravovaný spoločnosťou Gallerix AB, partnerom v oblasti e-commerce s kompletnými službami.