Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Farba
Orientácia
Triedenie
Použiť filter
Zvieracie plagáty Plagáty
Prináša Vám Gallerix
Izba plná života

Zvieracie plagáty

Naše nádherné a štýlové plagáty so zvieracími potlačami sa hodia do väčšiny miestností a k väčšine dekoračných štýlov. Tvary a farby zvierat nás inšpirujú na vytvorenie nezabudnuteľných nástenných galérií. Pri vytváraní svojej nástennej galérie môžete spojiť plagáty so zvieracou potlačou s plagátmi z iných kategórií.

Zvieracie plagáty a Plagáty so zvieracou potlačou


Zvieracie plagáty

V Gallerix nájdete široký výber plagátov so zvieracími motívmi. V našej kategórii Zvieratá sme zhromaždili nádherné zvieracie motívy a zvieracie maľby s neskutočnými obrázkami zvierat, ako sú levy, tigre, kone, žirafy, sovy, medvede, zebry, plameniaky a slony. Taktiež máme zvieracie plagáty hmyzu a vtákov, ktoré dopĺňajú našu kolekciu plagátov divokých zvierat. Plagáty zvierat oživia Vaše domáce dekorácie tak, ako to dokáže len pár kategórií plagátov. Zvieracie plagáty sú oceňované dospelými aj deťmi a často patria medzi detské najobľúbenejšie.

Domáce dekorovanie zvieracími plagátmi

Použiť zvieracie plagáty pri dekorovaní domova je dokonalý spôsob ako dostať k Vám domov prírodu. Medzi našimi zvieracími plagátmi nájdete nádherné fotky, štýlové zvieracie ilustrácie, umelecké maľby a textové plagáty. Zvieracie plagáty ponúkame vo farebnom a čiernobielom variante. Čiernobiele zvieracie plagáty sa skvele hodia k moderným dekoráciám a ľahko sa kombinujú s plagátmi z iných kategórií. Zvieracie plagáty používame často pri vytváraní našich vlastných umeleckých stien. Ak hľadáte inšpiráciu, odporúčame Vám pozrieť si jednu z našich umeleckých stien, ktorú nájdete tu na stránke alebo na Instagrame.

Divoké zvieratá

Obrázky divokých zvierat boli vždy fascinujúce. Nechajte sa naše zvieracie plagáty stať súčasťou Vašej domácej dekorácie alebo umeleckej steny. Zvieracie plagáty je výborný nápad zavesiť samostatne vo väčšom formáte alebo ako súčasť umeleckej steny.

Dekorujte pomocou zvieracím motívov

Naše zvieracie maľby sú vhodné pre starších aj mladších, dospelých aj deti. Nádherné fotky divokých zvierat sa hodia do obývačky, na chodbu, do jedálne alebo spálne. V kategórií detských malieb nájdete milučké ilustrácie zvierat, nádherné fotky a hravé zvieracie plagáty s komiksami. Všetky naše plagáty sú dostupné vo veľkostiach 21x30, 30x40, 50x70 a 70x100 cm. Zarámujte svoj zvierací plagát do jedného z našich štýlových rámov s čiernym, bielym detailom alebo z dubového dreva.