Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Veľkosť
Triedenie
Použiť filter

Kovové rámy na obrazy

Tu nájdete naše rámy na obrazy vyrobené z kovu. Naše vysoko kvalitné kovové rámy sú dodávané s krištáľovo čistým plexisklom a sponami pre jednoduchú montáž vášho plagátu. Všetky kovové rámy je možné zavesiť horizontálne aj vertikálne.

Kovové rámy na obrazy


Kovové rámy na plagáty

Chystáte sa kúpiť kovový rám obrazu? Potom by ste mali navštíviť Gallerix.sk. V Gallerix nájdete starostlivý výber vysoko kvalitných kovových rámov. Všetky kovové rámy na obrazy je možné zavesiť na šírku aj na výšku. Naše kovové rámy na obrazy majú na zadnej strane flexibilné klipy, ktoré vám umožňujú jednoducho a rýchlo namontovať plagát do rámu. Všetky kovové rámy obrazov sa dodávajú s extra hrubým plexisklom, ktoré chráni váš plagát pred nečistotami a poškriabaním. Naše kovové rámy na obrazy majú šírku profilu 9 mm a hĺbku profilu 22 mm.

Jednoduchá montáž kovového rámu obrazu

Všetky modely a veľkosti našich kovových rámov na obrazy sú vybavené sponami na zadnej strane, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž plagátov do našich lacných vysokokvalitných kovových rámov. Majú tiež montážne háčiky, ktoré umožňujú zavesenie rámu na stenu vo formáte na výšku aj na šírku.

Krištáľovo čisté plexisklo

Všetky kovové rámy na obrazy v našom sortimente sú vybavené extra hrubým plexisklom. Pri dodaní je na každej strane skla ochranný plast, ktorý chráni pred nečistotami a poškriabaním. Pred zavesením kovového rámu obrazu na stenu nezabudnite odstrániť ochranný plast.

Naše kovové rámy na obrazy

  • Vysoká kvalita
  • Krištáľovo čisté plexisklo
  • Tenký profil
  • Veľkosť (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontálna a vertikálna montáž