Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.

Keď sa rozhodnete nakupovať v Gallerixe, môžete si byť istí, že spolu s nami preberáte zodpovedný prístup k ochrane životného prostredia. Naša tlač je certifikovaná na ISO14001 a má Swan certifikát za čistejšiu produkciu a na zabezpečenie udržateľného plánovanie lesov. Elektrina, ktorú používame, pochádza od miestnych producentov a jej pôvod je vo švédskych elektrárňach. Čistá a zdravá budúcnosť je naša spoločná zodpovednosť.

Podporujeme spoločnosti organizácie OneTreePlanted, a tak sadíme nové stromy, ktoré pomáhajú čistiť vzduch, ktorý dýchame, pohlcovaním oxidu uhličitého a produkovaním čerstvého kyslíka.

 

Prečo sú stromy dôležité pre životné prostredie?

Stromy pomáhajú čistiť vzduch, ktorý dýchame, pohlcovaním oxidu uhličitého a produkovaním čerstvého kyslíka. Zohrávajú kľúčovú rolu vo viazaní dažďovej šťavy v pôde, čím zabraňujú erózii a pomáhajú ochladzovať planétu viazaním škodlivých skleníkových plynov do kmeňov, vetiev a listov. Lesy poskytujú viac ako 1,6 miliardám ľuďom po celom svete prácu, vytvárajú udržateľné stavebné materiály a zásobujú kľúčové ingrediencie pre 25% všetkých liekov. Lesy taktiež predstavujú viac ako 80% svetovej pozemnej biodiverzity biotopov. Jeden strom môže byť domovom stovkám druhov hmyzu, húb, machov, zvierat a rastlín.

Zdroj: OneTreePlanted

 

OneTreePlanted