Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Veľkosť
Triedenie
Použiť filter

Drevené rámy na obrazy

Tu nájdete naše rámy na obrazy vyrobené z dreva. Naše kvalitné drevené rámy sú dodávané s krištáľovo čistým plexisklom a otočnými sponami pre jednoduchú montáž vášho plagátu. Všetky drevené rámy je možné zavesiť horizontálne aj vertikálne.

Drevené rámy na obrazy


Drevené rámy na obrazy na plagáty

Chystáte sa kúpiť drevené rámy na obrazy? Potom by ste mali navštíviť Gallerix.sk. V Gallerix nájdete starostlivý výber vysoko kvalitných drevených rámov. Všetky drevené rámy na obrazy je možné zavesiť v horizontálnom aj vertikálnom formáte. Naše drevené rámy na obrazy majú na zadnej strane flexibilné otočné klipy, ktoré vám umožňujú jednoducho a rýchlo namontovať plagát do rámu. Všetky drevené rámy sú dodávané s extra hrubým plexisklom, ktoré chráni váš plagát pred nečistotami a škrabancami. Naše drevené rámy na obrazy majú šírku profilu 12 mm a hĺbku profilu 22 mm.

Jednoduchá montáž dreveného rámu obrazu

Všetky modely a veľkosti našich drevených rámov na obrazy sú vybavené otočnými sponami na zadnej strane, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž plagátov do našich lacných vysokokvalitných drevených rámov. Majú tiež montážne háčiky, ktoré umožňujú zavesenie rámu na stenu vo formáte na výšku aj na šírku.

Krištáľovo čisté plexisklo

Všetky drevené rámy na obrazy v našom sortimente sú vybavené extra hrubým plexisklom. Pri dodaní je na každej strane skla ochranný plast, ktorý chráni pred nečistotami a poškriabaním. Pred zavesením dreveného rámu obrazu na stenu nezabudnite odstrániť ochranný plast.

Naše drevené rámy na obrazy

  • Vysoká kvalita
  • Krištáľovo čisté plexisklo
  • Drevo s certifikáciou FSC
  • Veľkosť (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontálna a vertikálna montáž