Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Veľkosť
Triedenie
Použiť filter
Rámy na obrazy
Rámy v Gallerix
Krásne rámy na obrazy

Rámy na obrazy

S našimi obrazovými rámami vytvoríte vysokokvalitné nástenné umenie, ktoré zarámuje a dodá vašim plagátom krásny a výrazný dojem. Všetky obrazové rámy majú klipy pre jednoduchú montáž vášho plagátu a všetky modely je možné zavesiť vertikálne aj horizontálne. Naše rámy na obrazy sú dodávané s extra hrubým krištáľovo čistým plexisklom.

Kúpte si rámy na obrazy


Obrázkové rámy na plagáty

Chystáte sa kúpiť rámy na obrazy? Potom by ste mali navštíviť gallerix.sk. V Gallerix nájdete kompletný rad vysokokvalitných rámov na obrazy, ale za nízku cenu. Máme lacné obrazové rámy v niekoľkých rôznych veľkostiach so starostlivo vybraným sortimentom obrazových rámov na plagáty vo veľkostiach 21x30, 30x40, 50x70 a 70x100 cm. Všetky veľkosti majú pekný, tenký profil, ktorý je široký 9-12 mm a hlboký 20-22 mm. Všetky obrazové rámy možno zavesiť vertikálne aj horizontálne, aby sa zmestili na vaše plagáty.

Rámy na obrázky v rôznych farbách a veľkostiach

Ponúkame starostlivý výber rámov na obrazy z dreva a kovu. Naše drevené rámy v čiernej a bielej farbe majú dvojitú lakovanú povrchovú úpravu, ktorá dáva hladký a dokonalý povrch bez defektov. Naše dubové rámy sú vyrobené zo 100% masívneho dubu s krásnym prírodným povrchom. Kovové rámy sú dostupné vo farbách čierna, zlatá, strieborná a medená.

Jednoduchá montáž vášho rámu

Všetky modely a veľkosti našich rámov sú vybavené svorkami na zadnej strane, ktoré umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž plagátov. Taktiež majú montážne háky, aby mohli byť zavesené horizontálne aj vertikálne v závislosti od motívu.

Krištáľovo čisté plexisklo

Všetky naše rámy majú extra hrubé plexisklo odolné voči roztriešteniu. Pri doručení je na každej strane skla plastová ochrana, ktorá ho chráni od prachu a škrabancov. Opatrne odstráňte plast pred zavesením rámu na stenu.

Naše rámy na obrázky

  • Vysoká kvalita
  • Krištáľovo čisté plexisklo
  • Veľkosť (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontálna a vertikálna montáž
Zákaznícka podpora

AK máte otázky týkajúce sa našich rámov, kontaktujte zákaznícku podporu. Našu zákaznícku podporu môžete kontaktovať cez formulár na našej webovej stránke alebo odoslaním emailu. Vždy odpovedáme čo najskôr, zvyčajne do 24 hodín. Vitajte v Gallerix!