Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Registrácia
 

Výhody, ktoré získate

História potvrdení o platbe

Potvrdenie o platbe je cenný dokument, ktorý sa ľahko stratí. Ukladáme Vašu históriu objednávok, aby ste k nej mali ľahko prístup v prípade potreby, napríklad pri vrátení, odstúpení alebo uplatňovaní si záruky. Vaša história objednávok bude uložená len na obdobie, ktoré je v súlade s GDPR.

Ponuky pre členov

Získajte prístup k špeciálnym ponukám skôr ako ostatní. Vďaka našim novinkám získate rýchlejší prístup k novinkám a akciám, ako aj prioritný prístup k zľavovým kampaniam.

Stanovovanie cien pre členov

Ako členovi Gallerix Vám ponúkame členské zľavy na vybrané položky. Členské zľavy sú aktivované automaticky a objavia sa automaticky pri Vašom prihlásení na stránku.

Súťaže

Ako člen Gallerix sa môžete zúčastňovať našich súťaží a vyhrať skvelé ceny. Zapojte sa a hlasujte o obľúbených potlačiach v nových kolekciách, a zapojte sa tak automatiky do súťaží a hrajte o skvelé ceny.

Vysádzajte stromy a pomôžte životnému prostrediu

Podporujeme organizáciu OneTreePlanted. Spolu vysádzame nové stromy, aby pomohli vyčistiť vzduch, ktorý dýchame, vstrebávaním oxidu uhličitého a vytváraním čerstvého kyslíku.

Zaregistrujte členstvo