Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Prináša Vám Gallerix
Najláskyplnejší umelecký kúsok

Plagát narodenia

Narodenie dieťaťa je často najväčším zážitkom v živote. S jedinečným pôrodným plagátom v mierke 1:1 (životná veľkosť) s menom, dátumom a časom narodenia od Gallerix si uchováte spomienku na to, aké malé bolo vaše dieťa, keď sa narodilo. S osobnými údajmi, jedinečnými krásnymi náčrtmi a možnosťou prispôsobiť si rozloženie plagátu narodenia sami si vytvoríte svoje osobné majstrovské dielo.

Váš plagát narodenia vytlačíme na starostlivo vybraný 200 gramový matný papier najvyššej kvality z francúzskej papierne Clairefontaine. Papier aj produkcia sú označené ekologickou značkou a naše plagáty narodenia sú navyše podpísané našou ručne vyrazenou pečaťou, ktorá dáva každému plagátu exkluzívny punc kvality.
Narodenie vášho dieťaťa
Rozmer 1: 1 Vášho dieťata
Niekoľkých štýlov a farieb
Naše ilustrácie
Vytvorte si vlastný jedinečný plagát v dĺžke Vášho dieťaťa pri narodení Nákresy sú v skutočných rozmeroch.
Original #1

Artistic sketch

39,00 € 59,00 €
Original #2

Artistic sketch

39,00 € 59,00 €
Coal #1

Artistic sketch

39,00 € 59,00 €
Coal #2

Artistic sketch

39,00 € 59,00 €
Contour #1

Artistic sketch

39,00 € 59,00 €
Contour #2

Artistic sketch

39,00 € 59,00 €
Carbon #1

Artistic sketch

39,00 € 59,00 €
Carbon #2

Artistic sketch

39,00 € 59,00 €
Carrara #1

Artistic sketch

39,00 € 59,00 €
Carrara #2

Artistic sketch

39,00 € 59,00 €
Blanket

Artistic sketch

39,00 € 59,00 €
Sweetheart

Artistic sketch

39,00 € 59,00 €
Sanna Wieslander

Novinka! Objavte naše najnovšie ilustrácie „Cuddle“ a „Sweet Dreams“, ktoré ilustrovala Sanna Wieslander.

Prečítajte si viac Prečítajte si viac
Novinka!
V spolupráci so Sannou Wieslander sme teraz spustili nové ilustrácie „Cuddle“ a „Sweet Dreams“.
Cuddle

Ilustrácia Sanna Wieslander

39,00 € 59,00 €
Sweet Dreams

Ilustrácia Sanna Wieslander

39,00 € 59,00 €
Stopy

Artistic sketch

23,07 € 34,90 €
Macko

Artistic sketch

23,07 € 34,90 €
Naši zákazníci na Instagrame
Nechajte sa inšpirovať tým, čo vytvorili iní. Nájdite svoje obľúbené a vytvorte si svoj vlastný jedinečný plagát narodenia.

Plagát narodenia


Plagát narodenia online

Vytvorte umenie z najkrajších vecí, ktoré máte a vzdajte hold pamiatke narodenia Vášho dieťaťa jedinečným plagátom narodenia. Osobný plagát narodenia od Gallerix je umelecký kúsok a aj nádherná spomienka na to, aké maličké bolo Vaše dieťa pri narodení

Navrhnite si vlastný plagát narodenia

Vyberte si, ktorá krásna ilustrácia plagátu narodenia by mala predstavovať Vaše dieťa. Navrhnite si svoj vlastný plagát narodenia vybratím rámu, textu, údajov o narodení a farby. Keď pridáte dĺžku Vášho dieťaťa pri narodení, veľkosť nákresu sa zmení a plagát bude vytlačený v rozmere 1:1, prirodzenej veľkosti. Všetky plagáty narodenia majú veľkosť 50x70. Popri mene svojho dieťaťa môžete pridať aj čas narodenia, dátum, hmotnosť a osobný pozdrav, ktorý urobí Váš plagát narodenia jedinečným. Osobný pozdrav môže byť super nápad, keď je plagát narodenia dávaný ako dar pri príležitosti krstu alebo narodenín. Rovnaký riadok textu je možné použiť aj na ďalšie upraviteľné textové polia. Napríklad môžete pridať mesto alebo nemocnicu, kde sa Vaše dieťa narodilo. Možnosti sú nekonečné a voľba je na Vás!

Jedinečné umenie

Naše plagáty narodenia sú úplne jedinečné a je si ich možné objednať len z Gallerix. Umelci za ilustráciami a plagátmi narodenia sú dizajnéri z nášho tímu a niekedy tiež pozývame iných umelcov, aby na naše plagáty narodenia pridali niečo svoje. Objavte naše nové plagáty narodenia „Objímanie“ a „Sladké sny“, ktoré boli vytvorené talentovanou ilustrátorkou Sanna Wieslander. Prečítajte si o našej jedinečnej spolupráci viac tu.

Dar pri príležitosti krstu

Plagát narodenia je úžasný dar pre každého rodiča. Odmeňte sa alebo ho venujte priateľovi alebo členovi rodiny. Každý, kto má deti a miluje dekoráciu a dizajn, si ho zamiluje. Plagát narodenia je dokonalý darček pre čerstvých rodičov, ako dar pri príležitosti krstu ich novorodenca.

Náš papier

Váš plagát narodenia vytlačíme na starostlivo vybraný 200 gramový matný papier najvyššej kvality z francúzskej papierne Clairefontaine. Papier aj produkcia sú označené ekologickou značkou a naše plagáty narodenia sú navyše podpísané našou ručne embosovanou pečaťou, ktorá dáva každej tabuli exkluzívny punc kvality.

  • 200 gramov MultiDesign
  • Hrubý papier
  • Nádherný matný povrch
  • Odolný
  • FSC environmentálne certifikovaný

Zodpovednosť voči životnému prostrediu

Naše deti sú naša budúcnosť. Keď si objednáte plagát narodenia od Gallerix, môžete si byť istí, že sa správate zodpovedne voči prírode a životnému prostrediu, a to dnes aj zajtra. Naša výroba je certifikovaná ako udržateľná výroba, náš papier nesie značku FSC a elektrina, ktorú používame, pochádza od miestnych producentov.