Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Farba
Orientácia
Použiť filter
Novinky
Plagáty v Gallerix
Plagáty do všetkých miestností

Novinky

Nové inšpiratívne potlače pridávame ny týždennej báze. Nájdete tu potlače z našich najnovších kolekcií vytvorených fotografmi, ilustrátormi, umelcami a odborníkmi na umenie z nášho dizajnérskeho tímu. Prihláste sa na odbet noviniek a sledujte nás na Instagrame a získajte najnovšie novinky skôr, ako ostatní.

Plagáty Novinky


Nové plagáty v Gallerix

Objavte naše najnovšie novinky v oblasti plagátov, ktoré vytvorili renomovaní fotografi, ilustrátori, umelci a náš vlastný dizajnérsky tím. Medzi našimi plagátovými novinkami nájdete vzrušujúce plagátové motívy zo všetkých našich kategórií, ako sú abstraktné a ilustrácie, detské maľby, botanické, zvieratká, fotoart, móda, príroda, architektúra, textomaľby a čiernobiele plagáty.

Novinky každý týždeň

Každý týždeň uvádzame na trh nové plagáty a nové kolekcie so vzrušujúcimi motívmi, ktoré vždy sledujú najnovšie trendy v dizajne a interiérovom dizajne. Naša kolekcia plagátových noviniek je tým najlepším miestom, kde nájdete nové vzrušujúce plagáty a inšpiráciu pre váš interiér, keď hľadáte jedinečné plagáty, ktoré dodajú stenám osobitý nádych. Dostať inšpiráciu!

Plagáty vysokej kvality

Keď si objednáte z Gallerix, získate plagáty najvyššej kvality. Naše plagáty tlačíme na 200 gramový matný papier najvyššej kvality z francúzskej papierne Clairefontaine. Papier má environmentálny certifikát FSC a výrobnú environmentálnu značku Swan/EU. Za každý strom použitý pri výrobe našich plagátov vysadíme dva nové.

Veľký výber plagátov

Máme veľký výber plagátov a umenia. Vyberte si z viac ako 3500 jedinečných motívov z kategórií ako botanický, prírodný, čiernobiely, detské plagáty, umenie a abstrakt. Zoraďte podľa veľkosti, orientácie, farby alebo kategórie. Objavte tiež naše zoznamy najpredávanejších produktov, novinky a trendy motívy pri hľadaní inšpirácie a nových krásnych plagátov.