Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
27,90 € 19,53 €
Prináša Vám Gallerix
Ktoré mesto si vyberiete?

Plagátové mapy

Vytvorite si jedinečnú plagátovú mapu ktoréhokoľvek miesta na svete. Všetky mapy sú upraviteľné podľa našich šablón. Vyberte si farebnú kombináciu a tlak, ktorý vyhovuje Vášmu obrázku najviac. Naše plagátové mapy sú dostupné v troch rôznych veľkostiach; 30x40cm, 50x70cm a 70x100cm.
Upravte štýl aj farby
Trendové plagátové mapy
Rôznych veľkostiach
Od 19,53 € 27,90 €
Začnite tvoriť tu
Naši zákazníci na Instagrame
Nechajte sa inšpirovať tým, čo vytvorili iní. Nájdite svoje obľúbené a vytvorte si vlastnú jedinečnú mapu.

Navrhnite si vlastnú plagátová mapu


Plagátová mapa od Gallerix

Plagátová mapa nie je len mapa. A ani plagát. Plagátová mapa je osobná mapa s jedinečným dizajnom vytvorená na základe miesta alebo dôležitej udalosti na mieste, ktorá má často nejaký špeciálny význam. Kde ste sa narodili? Kde ste vyrastali? Kde žijete? Kde ste sa stretli alebo kde ste mali svadbu? Možnosti sú neobmedzené, keď si vytvárate vlastnú plagátovú mapu, ako mapu sveta, mapu mesta, známeho alebo menej známeho miesta na svete. Ktoré miesto si vyberiete?

Navrhnite si vlastnú mapu

Vytvorenie a objednanie Vašej vlastnej plagátovej mapy je jednoduché. Prejdite na náš dizajnérsky nástroj a začnite tým, že si vyberiete miesto pre Vašu plagátovú mapu. Môže to byť krajina, mesto alebo iné miesto kdekoľvek na zemi. Náš GPS nástroj nájde automaticky Vašu polohu a ona bude vytlačená na spodok Vašej mapy. Ak sa presuniete, údaje o polohe sa zmenia. Taktiež si môžete vybrať nezahrnúť svoju polohu a namiesto toho si vybrať akýkoľvek iný popis. Mohlo by ísť o spomienku, meno, pozdrav, správu alebo malú poznámku. Je to na Vás.

Upravte text, štýl a farbu

V kroku 1, keď začnete upravovať svoju plagátovú mapu, vyberte si text, ktorý sa objaví na Vašej plagátovej mape. Názov miesta, ktoré ste vybrali, sa automaticky vytlačí ako nadpis, ale je ho možné zmeniť. Pod nadpisom je podnadpis, ktorý sa automaticky vytlačí ako názov krajiny miesta, ktoré ste vybrali. Je ho tiež možné meniť a upravovať. Ak je miesto, ktoré ste si vybrali Štokholm, názov Vašej mapy bude Štokholm a podnadpis bude Švédsko. Text je možné zmeniť a upraviť, napríklad „Kde sme sa stretli“ alebo „Kde sme sa vzali“. V kroku 2, pri navrhovaní vlastnej mapy, najprv vyberte tému. Téme ovláda typografický dizajn Vašej mapy. Vyberte si zo štýlov „Originál“, „Základný“, „Moderný“, „Krabicový“ a „Gin“. Potom si vyberte štýl, ktorý rozhodne o tom, ako by mal vyzerať rám Vášho plagátu. Tu si môžete vybrať medzi „Klasický“, čo je štýl pre klasické mapové položky, „Plagát“, ktorý rámuje mapy krásnym tenkým biely rámom alebo „Bez hraníc“, ktorý je vynikajúcou voľbou, keď mapa zakrýva celý plagát. Potom si vyberiete farbu, ktorú chcete na svojej plagátovej mape a nakoniec si vyberiete, či chcete bielu alebo čiernu sieť ciest. Veľký výber možností Vám umožňuje kombinovať stovky rôznych dizajnov a vytvoriť úplne jedinečné plagátové mapy.

Orámujte svoju mapu

Uistite sa, že svoju plagátovú mapu orámujete tak, aby nádherne skrášľovala Vašu stenu. Máme starostlivo vyberanú ponuku vysokokvalitných rámov v čiernej, bielej a z dubového dreva. Naše rámy sú dostupné v rovnakých veľkostiach ako plagáty, čiže 30x40, 50x70 a 70x100 cm. Dobrý nápad môže byť skombinovať dve plagátové mapy vedľa seba.

Náš papier

  • 200 gramov
  • Nádherný matný povrch
  • Vysoký počet
  • Odolný
  • FSC environmentálne certifikovaný

Zodpovednosť voči životnému prostrediu
Našu výrobu berieme zodpovedne a pracujeme na udržateľnom životnom prostredí. Podporujeme organizáciu OneTreePlanted a za každý strom, ktorý použijeme vo výrobe, zasadíme dva nové. Týmto spôsobom zabezpečujeme, že naša výroba bude udržateľná a berieme zodpovednosť za matku prírodu, a to dnes aj zajtra.

Zákaznícka podpora

Potrebujete pomoc so svojou objednávkou alebo máte nejaké otázky týkajúce sa máp? Kontaktujte našu zákaznícku podporu cez formulár na našej webovej stránke alebo nám pošlite email. Väčšinou odpovieme do 24 hodín. Vitajte!