Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Farba
Orientácia
Triedenie
Použiť filter
Grafické umenie Plagáty
Prináša Vám Gallerix
Jedinečné výrazy

Grafické umenie

Naša kolekcia plagátov grafického dizajnu odzrkadľuje trend moderného, minimalistického interiérového dizajnu. V tejto kategórii sa typografia, geometria, farba a tvar miesia v symbióze a vytvárajú tak to, čo nazývame grafickým umením. Naše plagáty grafického dizajnu je možné skombinovať s foto umením a textovými potlačami a je ich možné zavesiť v pároch alebo ako súčasť väčšej nástennej galérie.

Grafické plagáty


Plagáty s grafickým umením

V našej kolekcii plagátov s grafickým umením nájdete motívy, v ktorých sa typografia, geometria, farba a tvar miesia spolu a vytvárajú základ pre to, čo nazývame grafickým umením. V kategórii Grafické umenie uvádzame plagátmi vyrobené pre moderné aj klasické domovy, často s ilustráciami, geometrickými symbolmi a grafickými tvarmi. Naše grafické plagáty majú jasné, často jednoduché, expresívne motívy, ktoré vyzerajú veľmi dobre vo väčších formátoch.

Grafický dizajn

Grafický dizajn je typ umenia, ktorý poskytuje veľa priestoru pre kreativitu, aj keď niektoré z najlepších a najzaujímavejších motívov sú často jednoduché, ale expresívne v tom, čo hovoria. Naše grafické plagáty vyzerajú pekne samostatne a tiež ako súčasť väčšej umeleckej steny. Odvážte sa použiť grafické plagáty vo väčších formátoch v kombinácii s menšími plagátmi z iných kategórií.

Zarámujte svoje grafické umenie

Zarámujte svoje grafické plagáty do jedného z našich vysokokvalitných rámov. Vyberte si jeden z našich rámov s čiernym alebo bielym detailom alebo z dubového masívu Všetky naše rámy sú dodávané s extra hrubým, krištáľovo čistým plexisklom. Naše grafické plagáty aj rámy sú dostupné vo veľkostiach 21x30, 30x40, 50x70 a 70x100 cm.