Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Farba
Orientácia
Použiť filter
Najpredávanejšie
Plagáty v Gallerix
Plagáty do všetkých miestností

Najpredávanejšie

Naše najpopulárnejšie plagáty. Tu nájdete mix trendových dizajnov z najnovších kolekcií, ako je Nový škandinávsky dizajn a Moderný dizajn skombinované s nadčasovými klasikami z kategórií ako je Text a Botanické potlače.

Plagáty Najpredávanejšie


Populárne plagáty

Na stránke najpredávanejších plagátov nájdete rebríček naše momentálne najpopulárnejšie plagáty. Inšpirujte sa názormi ostatných ľudí a nájdite si svoje vlastné obľúbené plagáty. Medzi naše najpredávanejšie plagáty patria nadčasové klasiky, ako plagát Matisse Cutout Woman, plagát Chanel Store No1, plagát Brigitte Bardot, plagát Together a naše najpopulárnejšie plagáty so vzormi od britského dizajnéra Williama Morrisa. Inšpirujte sa!

Naše najpopulárnejšie plagáty

Medzi našimi najpopulárnejšími plagátmi na tomto zozname nájdete zmes klasických plagátov a trendových noviniek. Hľadajte skrášľovaní svojich stien inšpiráciu. Možno nájdete nové motívy alebo možno už presne viete, čo hľadáte. Náš zoznam najpredávanejších a najpopulárnejších plagátov je však určite to najlepšie miesto, kde začať!

Plagáty najvyššej kvality

Keď si objednáte z Gallerix, získate plagáty najvyššej kvality. Naše plagáty tlačíme na 200 gramový matný papier najvyššej kvality z francúzskej papierne Clairefontaine. Papier má environmentálny certifikát FSC a výrobnú environmentálnu značku Swan/EU. Za každý strom spotrebovaný pri výrobe našich plagátov vysadíme dva nové.

Objavte všetky naše plagáty

Máme veľký výber plagátov a umenia. Vyberte si z viac ako 3500 jedinečných motívov z kategórií ako botanický, prírodný, čiernobiely, detský, umelecký a abstraktný. Zoraďte podľa veľkosti, orientácie, farby alebo kategórie. Objavte tiež naše zoznamy najpredávanejších produktov, novinky a trendy motívy pri hľadaní inšpirácie a nových krásnych plagátov.