Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Veľkosť
Triedenie
Použiť filter

Medené rámy na obrazy

Tu nájdete naše medené rámy na obrazy. Naše vysoko kvalitné medené rámy sú dodávané s krištáľovo čistým plexisklom a sponami pre jednoduchú montáž vášho plagátu. Všetky medené rámy je možné zavesiť horizontálne aj vertikálne.

Medené rámy na obrazy


Medené rámy na plagáty

Chystáte sa kúpiť medené rámy na obrazy? Potom by ste mali navštíviť Gallerix.sk. V Gallerix nájdete starostlivý výber medených rámov na obrazy. Všetky medené rámy na obrazy je možné zavesiť na šírku aj na výšku. Naše medené rámy na obrazy majú na zadnej strane flexibilné otočné klipy, ktoré vám umožňujú jednoducho a rýchlo namontovať plagát do rámu. Všetky medené rámy sú dodávané s extra hrubým plexisklom, ktoré chráni váš plagát pred nečistotami a poškriabaním. Naše medené rámy majú lesklý povrch. Medené rámy na obrazy majú šírku profilu 9 mm a hĺbku profilu 22 mm.

Jednoduchá montáž medeného rámu obrazu

Všetky modely a veľkosti našich medených rámov na obrazy sú vybavené otočnými sponami na zadnej strane, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž plagátov do našich lacných vysokokvalitných medených rámov na obrazy. Majú tiež montážne háčiky, ktoré umožňujú zavesenie rámu na stenu vo formáte na výšku aj na šírku.

Krištáľovo čisté plexisklo

Všetky medené rámy na obrazy v našom sortimente sú vybavené extra hrubým plexisklom. Pri dodaní je na každej strane skla ochranný plast, ktorý chráni pred nečistotami a poškriabaním. Pred zavesením medeného rámu obrazu na stenu nezabudnite odstrániť ochranný plast.

Naše medené rámy na obrazy

  • Vysoká kvalita
  • Krištáľovo čisté plexisklo
  • Tenký profil
  • Veľkosť (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontálna a vertikálna montáž