Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Farba
Orientácia
Triedenie
Použiť filter
Plagáty s mestami Plagáty
Prináša Vám Gallerix
Z Paríža do New Yorku

Plagáty s mestami

Maľby a plagáty miest, hlavných miest, známych pamiatok a nádhernej architektúry. U nás nájdete plagáty s obrázkami z miest ako New York, Londýn, Paríž, Tokyo, Los Angeles, Miami a iné. Dekorujte so štýlom!

Plagáty s mestami


Plagáty so známymi mestami

Nadčasovou klasikou spomedzi plagátov v kategórii Mestá a architekúra je jednoznačne plagát New York City s čiernobielou fotografiou Manhattanu. V strede Manhattanu sa nachádza Empire State Building s vrcholom zahaleným v hmle. Keď bola Empire State Building dokončená v roku 1931, jednalo sa o najvyššiu budovu sveta, a tento rekord nebol prekonaný ďalších 39 rokov. Už celé dekády je plagát New York City súčasťou domovov po celom svete a rovnako dlho fascinuje a očaruje ľudí. Jedná sa o ozajstnú plagátovú klasiku, aj keď rozloženie bolo za posledné roky zmodernizované. Ďalšou klasikou z rovnakej série je Eiffelova veža v Paríži, tiež v čiernobielom prevedení. Tieto najpredávanejšie a najobľúbenejšie plagáty sú jasným príkladom toho, ako by mali plagáty v tejto kategórii vyzerať.

Mestá a svetová architektúra

Máme široký výber plagátov v kategórii Mestá a svetová architektúra. Naša séria plagátov s nadčasovými klasikami a fotografiami v čiernobielej ako New York a Paríž sa rozšírila o nádherné mestá ako Miami, Los Angeles, San Francisco, Kodaň, Berlín a Londýn. Taktiež máme veľkú kolekciu foto plagátov vo farebných aj čiernobielych variantoch z iných pekným miest sveta. Veľa známych budov je v tejto kategórii dostupných vo forme ilustrácií.

Plagáty s nádhernou architektúrou

Je jasné, prečo sú fotografi pokúšaní fotiť nádherné, známe budovy. Zhromaždili sme krásne foto umenie architektúry zo všetkých kútov sveta. Úžasné tvary, jedinečné vzory, kreatívne konštrukcie a skvelé farby. Architektúra vzbudzuje obdiv a dokonale sa hodí na foto plagáty. Preto používame tieto obrázky tiež v našich interiéroch na vytvorenie života a kontrastu na našich stenách Máme krásne plagáty s fotografiami špirálovitých schodísk, umenia, známych budov, metier, vlakových staníc, mostov, ciest a ďalších objektov. Nájdite si svoje obľúbené v Gallerix.