Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Veľkosť
Triedenie
Použiť filter

Zlaté rámy na obrazy

Tu nájdete naše zlaté rámy na obrazy. Naše vysoko kvalitné zlaté rámy sú dodávané s krištáľovo čistým plexisklom a sponami pre jednoduchú montáž vášho plagátu. Všetky rámy je možné zavesiť horizontálne aj vertikálne.

Zlatý rám obrazu


Zlaté rámy na plagáty

Chystáte sa kúpiť zlaté rámy na obrazy? Potom by ste mali navštíviť Gallerix.sk. V Gallerix nájdete starostlivý výber zlatých rámov na obrazy. Všetky zlaté rámy na obrazy je možné zavesiť na šírku aj na výšku. Naše zlaté rámy na obrazy majú na zadnej strane flexibilné otočné klipy, ktoré vám umožňujú jednoducho a rýchlo namontovať plagát do rámu. Všetky zlaté rámy sú dodávané s extra hrubým plexisklom, ktoré chráni váš plagát pred nečistotami a poškriabaním. Naše zlaté kovové rámy majú lesklý povrch. Zlaté rámy na obrazy majú šírku profilu 9 mm a hĺbku profilu 22 mm.

Jednoduchá montáž zlatého rámu obrazu

Všetky modely a veľkosti našich zlatých rámov na obrazy sú vybavené otočnými sponami na zadnej strane, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž plagátov do našich lacných vysokokvalitných zlatých rámov na obrazy. Majú tiež montážne háčiky, ktoré umožňujú zavesenie rámu na stenu vo formáte na výšku aj na šírku.

Krištáľovo čisté plexisklo

Všetky zlaté rámy na obrazy v našom sortimente sú vybavené extra hrubým plexisklom. Pri dodaní je na každej strane skla ochranný plast, ktorý chráni pred nečistotami a poškriabaním. Pred zavesením zlatého rámu obrazu na stenu nezabudnite odstrániť ochranný plast.

Naše zlaté rámy na obrázky

  • Vysoká kvalita
  • Krištáľovo čisté plexisklo
  • Tenký profil
  • Veľkosť (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontálna a vertikálna montáž