Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Farba
Orientácia
Triedenie
Použiť filter
Umelecké maľby Plagáty
Prináša Vám Gallerix
Známi umelci

Umelecké maľby

Na tejto stránke sme zhromaždili všetky naše plagáty s umením inšpirovaným známymi umelcami. Nájdete tu maľby a ilustrácie inšpirované okrem iného Paulom Klee, Claude Monet, Henri Matisse, Katsushika Hokusai a Pablo Picasso.

Obrazy a plagáty s umením


Kúpte si umelecké obrazy a umelecké plagáty

Chystáte sa kúpiť umelecké obrazy? Potom by ste mali navštíviť Gallerix.sk. V Gallerix nájdete širokú škálu umeleckých obrazov s motívmi, ktoré boli inšpirované známymi umelcami ako Henri Matisse, Pablo Picasso, Claude Monet, Paul Klee a William Morris. Umelecké obrazy dávajú priestor na interpretáciu spôsobom, akým to nerobí žiadna iná kategória plagátov a umelecký obraz má jedinečný výraz, vďaka ktorému je obzvlášť vhodný na zavesenie vo veľkom formáte. Naše umelecké obrazy tvoria naši vlastní ilustrátori, ale aj etablovaní umelci a karikaturisti.

Umelecké maľby v rôznych formátoch

Naše umelecké obrazy je možné zakúpiť v štyroch rôznych veľkostiach. 21x30, 30x40, 50x70 a 70x100 cm čo je najväčší formát. Ak si chcete obraz zarámovať, máme kvalitné obrazové rámy v čiernej, bielej a dubovej farbe. Všetky rámy sú dodávané s krištáľovo čistým plexisklom. Naše umelecké obrazy tlačíme na 200 gramový matný papier najvyššej kvality z francúzskej papierne Clairefontaine. Papier má environmentálny certifikát FSC a výrobnú environmentálnu značku Swan/EU.