Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Veľkosť
Triedenie
Použiť filter

Biele rámy na obrazy

Tu nájdete naše biele rámy na obrazy. Naše vysokokvalitné biele rámy sú dodávané s krištáľovo čistým plexisklom a sponami pre jednoduchú montáž vášho plagátu. Všetky rámy je možné zavesiť horizontálne aj vertikálne.

Biele rámy na obrazy online


Biele rámy na plagáty

Chystáte sa kúpiť biele rámy na obrazy? Potom by ste mali navštíviť Gallerix.sk. V Gallerix nájdete starostlivý výber bielych rámov na obrazy. Všetky biele rámy na obrazy je možné zavesiť na šírku aj na výšku. Naše biele rámy na obrazy majú na zadnej strane flexibilné otočné klipy, ktoré vám umožňujú jednoducho a rýchlo namontovať plagát do rámu. Všetky biele rámy obrazov sa dodávajú s extra hrubým plexisklom, ktoré chráni váš plagát pred nečistotami a poškriabaním. Naše biele rámy na obrazy majú šírku profilu 9 – 12 mm a hĺbku profilu 20 – 22 mm.

Biele rámy na obrázky z rôznych materiálov

Biele rámy na obrazy sú dostupné z dreva aj kovu. Naše biele drevené rámy sú vyrobené z borovicového dreva s dvojito lakovaným povrchom v absolútnej špičkovej kvalite. Dvojitá vrstva laku poskytuje jemnejší povrch a robí rám odolnejším voči poškriabaniu. Naše kovové rámy majú polomatný povrch. Biele drevené rámy majú šírku profilu 12 mm a hĺbku profilu 20 mm. Biele kovové rámy majú o niečo užšiu šírku profilu 9 mm a hĺbku profilu 22 mm.

Jednoduchá montáž bieleho rámu obrazu

Všetky modely a veľkosti našich bielych rámov sú vybavené otočnými sponami na zadnej strane, čo uľahčuje montáž plagátov do našich lacných vysokokvalitných bielych rámov. Majú tiež montážne háčiky, ktoré možno zavesiť na stenu vo formáte na výšku aj na šírku.

Krištáľovo čisté plexisklo

Všetky biele rámy na obrazy v našom sortimente sú vybavené extra hrubým plexisklom. Pri dodaní je na každej strane skla ochranný plast, ktorý chráni pred nečistotami a poškriabaním. Pred zavesením bieleho rámu obrazu na stenu nezabudnite odstrániť ochranný plast.

Naše biele rámy na obrazy

  • Vysoká kvalita
  • Krištáľovo čisté plexisklo
  • Veľkosť (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Drevo s certifikáciou FSC
  • Horizontálna a vertikálna montáž
Služba zákazníkom

Ak máte otázky týkajúce sa našich bielych rámov na obrazy, kontaktujte náš zákaznícky servis. Zákaznícky servis kontaktujete prostredníctvom kontaktného formulára na webovej stránke alebo nám pošlete e-mail. Zvyčajne odpovedáme do 24 hodín. Vitajte v Gallerix!