Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Veľkosť
Triedenie
Použiť filter

Dubové rámy na obrazy

Tu nájdete naše dubové rámy na obrazy. Naše kvalitné dubové rámy sú dodávané s plexisklom a sponami pre jednoduchú montáž vášho plagátu. Všetky dubové rámy je možné zavesiť horizontálne aj vertikálne.

Dubový rám obrazu


Dubové rámy na plagáty

Chystáte sa kúpiť dubové rámy na obrazy? Potom by ste mali navštíviť Gallerix.sk. V Gallerix nájdete starostlivý výber dubových rámov na obrazy vo vysokej kvalite. Všetky dubové rámy je možné zavesiť na šírku aj na výšku. Naše rámy na obrazy zo 100% masívneho dubu majú na zadnej strane flexibilné otočné klipy, ktoré vám umožňujú jednoducho a rýchlo namontovať plagát do rámu. Všetky dubové rámy sú dodávané s extra hrubým plexisklom, ktoré chráni váš plagát pred nečistotami a škrabancami. Naše dubové rámy na obrazy majú šírku profilu 12 mm a hĺbku profilu 20 mm.

Jednoduchá montáž vášho dubového rámu obrazu

Všetky modely a veľkosti našich dubových rámov na obrazy sú vybavené otočnými sponami na zadnej strane, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž plagátov do našich lacných vysokokvalitných rámov vyrobených z dubového dreva. Majú tiež montážne háčiky, ktoré umožňujú zavesenie rámu na stenu vo formáte na výšku aj na šírku.

Krištáľovo čisté plexisklo

Všetky dubové rámy na obrazy v našom sortimente sú vybavené extra hrubým plexisklom. Pri dodaní je na každej strane skla ochranný plast, ktorý chráni pred nečistotami a poškriabaním. Pred zavesením dubového rámu obrazu na stenu nezabudnite odstrániť ochranný plast.

Naše dubové rámy na obrazy

  • Vysoká kvalita
  • Krištáľovo čisté plexisklo
  • 100 % masívny dub
  • Veľkosť (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Drevo s certifikáciou FSC
  • Horizontálna a vertikálna montáž