Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Farba
Orientácia
Použiť filter
Trendy
Plagáty v Gallerix
Plagáty do všetkých miestností

Trendy

Trendy teraz je výber momentálne najtrendy dekoratívnych potlačí a dizajnov. Rebríček je pravidelne aktualizovaný novými obľúbenými položkami, ktoré sú starostlivo vybrané naším návrhárskym tímom na základe ich vysokej kvality a moderného dizajnu. Inšpirujte sa!

Trendy Plagáty


Odporúčané plagáty

Na našej stránke Trendy plagáty nájdete vybrané trendy plagáty z tohtoročnej kolekcie. Tu uvádzame najtrendovejšie nástenné umenie a dizajn. Najlepší zoznam sa neustále aktualizuje o nové plagáty, ktoré starostlivo vyberá náš vlastný dizajnérsky tím pre ich vysokú kvalitu, jedinečný výraz a súčasný dizajn.

Trendy sa menia

Trendových plagátov nemáme nikdy dosť. Ak chcete mať istotu, že budete držať krok s tým, ako sa trendy menia z jednej sezóny na druhú, táto stránka je tým najlepším miestom, kde začať. Trendové plagáty, ktoré tu uvádzame, sú starostlivo vyberané pre svoj jedinečný a premyslený dizajn a sledujú aktuálne trendy týkajúce sa farieb aj tvarov. Dostať inšpiráciu!

Plagáty na najkvalitnejšom papieri

Keď si objednáte z Gallerix, získate plagáty a výtlačky najvyššej kvality. Naše plagáty tlačíme na 200 gramový matný papier najvyššej kvality z francúzskej papierne Clairefontaine. Papier má environmentálny certifikát FSC a výrobnú environmentálnu značku Swan/EU. Za každý strom spotrebovaný pri výrobe našich plagátov vysadíme dva nové.

Objavte náš veľký výber plagátov

Máme veľký výber plagátov a umenia. Vyberte si z viac ako 3500 jedinečných motívov z kategórií ako botanický, prírodný, čiernobiely, detský, umelecký a abstraktný. Zoraďte podľa veľkosti, orientácie, farby alebo kategórie. Objavte tiež naše zoznamy najpredávanejších produktov, novinky a trendy motívy pri hľadaní inšpirácie a nových krásnych plagátov.