Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.

Obrazové steny

Kúpte si obrazovú stenu vytvorenú našimi talentovanými dizajnérmi a dekoratérmi. Tu sme zhromaždili naše obrazové koláže a rozdelili ich podľa počtu obrázkov, farby a kategórie, aby ste rýchlo a jednoducho našli to, čo sa hodí k vášmu domovu a vášmu osobnému štýlu.

Obrazové steny Inšpirácia


Inšpirácia obrazovými stenami

Vitajte na našej inšpiračnej stránke s obrazovými stenami. Tu nájdete krásne obrazové steny s obrazovými rámami, ktoré vytvorili naši vlastní dizajnéri a dekoratérky. Každá obrazová stena je jedinečná a zostavená tak, aby ladila v konkrétnej miestnosti alebo na základe farby steny. Pri hľadaní inšpirácie neváhajte využiť našu funkciu triedenia a triediť podľa farby miestnosti alebo steny.

Kúpte si kompletnú obrazovú stenu

Vytvorenie vlastnej jedinečnej obrazovej steny môže byť náročné a časovo náročné. Nájdite inšpiráciu medzi našimi obrazovými stenami a objednajte si celú obrazovú stenu podľa návrhu našich skúsených dekoratérov, alebo si počet a veľkosť upravte podľa vlastného želania a vkusu. Plagát alebo rám obrazu môžete jednoducho zrušiť, ak je naša obrazová stena príliš veľká alebo chcete zmeniť konkrétny motív alebo rám obrazu. Prispôsobte si podľa vlastných preferencií!

Roztriediť obrazovú stenu podľa miestnosti a farby

Dobrým spôsobom, ako nájsť správnu kombináciu plagátov na obrazovú stenu, je začať od farby vašej steny. Kombinácia farieb, ktoré k sebe ladia, je nevyhnutná pre vytvorenie krásneho celku, kde obrazová stena ladí s miestnosťou aj s ostatným nábytkom. S našou funkciou triedenia môžete pri hľadaní inšpirácie jednoducho triediť naše obrazové steny podľa farby steny. Môžete si tiež zvoliť triedenie podľa miestnosti, napríklad obývačku, spálňu, pracovňu alebo detskú izbu, a rýchlo nájsť krásne obrazové steny špeciálne vytvorené tak, aby sa sem zmestili.

Módne obrazové steny

Pravidelne aktualizujeme našu stránku o obrazové steny a spúšťame nové krásne obrazové koláže prispôsobené farbám a trendom sezóny. Prispôsobte si ho alebo si objednajte obrazovú stenu vytvorenú našimi vlastnými dekoratérmi. Samozrejme, môžete si vytvoriť svoju vlastnú jedinečnú obrazovú stenu tak, že jeden z plagátov, ktoré sme vybrali, nahradíte plagátom, ktorý sa vám bude viac hodiť. Na výber máme viac ako 3500 jedinečných plagátov!

Obrázkové steny v rôznych miestnostiach

Obrazové steny máme roztriedené v týchto miestnostiach:

  • Obývacia izba
  • Spálňa
  • Detská izba
  • Domáca kancelária
  • Kuchyňa

Šablóna obrázkovej steny

Stavba obrazovej steny môže vyžadovať plánovanie. Pomocou našich šablón nájdite veľkosť a kombináciu obrazových rámov, ktoré vyhovujú vašej miestnosti a povrchu, ktorý máte k dispozícii. Máme šablóny pre malé, stredné aj veľké obrazové steny s rozmermi šírky aj výšky. Nájdete u nás šablóny pre obrazové steny tu.