Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Veľkosť
Triedenie
Použiť filter

Čierne rámy na obrazy

Tu nájdete naše čierne rámy na obrazy. Naše vysoko kvalitné čierne rámy sú dodávané s krištáľovo čistým plexisklom a otočnými sponami pre jednoduchú montáž vášho plagátu. Všetky rámy je možné zavesiť horizontálne aj vertikálne.

Čierne rámy na obrazy online


Čierne rámy na plagáty

Chystáte sa kúpiť čierne rámy na obrazy? Potom by ste mali navštíviť Gallerix.sk. V Gallerix nájdete starostlivý výber čiernych rámov na obrazy. Všetky čierne rámy na obrazy je možné zavesiť na šírku aj na výšku. Naše čierne rámy na obrazy majú na zadnej strane flexibilné otočné klipy, ktoré vám umožňujú jednoducho a rýchlo namontovať plagát do rámu. Všetky čierne rámy obrazov sa dodávajú s extra hrubým plexisklom, ktoré chráni váš plagát pred nečistotami a poškriabaním. Naše čierne rámy na obrazy majú šírku profilu 9 – 12 mm a hĺbku profilu 20 – 22 mm.

Čierne rámy na obrázky z rôznych materiálov

Čierne rámy na obrazy sú dostupné v dreve aj v kovovom prevedení. Naše čierne drevené rámy sú vyrobené z borovicového dreva s dvojito lakovaným povrchom v absolútne špičkovej kvalite. Dvojitá vrstva laku poskytuje jemnejší povrch a robí rám odolnejším voči poškriabaniu. Naše kovové rámy majú polomatný povrch. Čierne drevené rámy majú šírku profilu 12 mm a hĺbku profilu 20 mm. Čierne kovové rámy majú o niečo užšiu šírku profilu 9 mm a hĺbku profilu 22 mm.

Jednoduchá montáž čierneho rámu obrazu

Všetky modely a veľkosti našich čiernych rámov sú vybavené otočnými sponami na zadnej strane, čo uľahčuje montáž plagátov do našich lacných vysokokvalitných čiernych rámov. Majú tiež montážne háčiky, ktoré možno zavesiť na stenu vo formáte na výšku aj na šírku.

Krištáľovo čisté plexisklo

Všetky čierne rámy na obrazy v našom sortimente sú vybavené extra hrubým plexisklom. Pri dodaní je na každej strane skla ochranný plast, ktorý chráni pred nečistotami a poškriabaním. Pred zavesením čierneho rámu obrazu na stenu odstráňte ochranný plast.

Naše čierne rámy na obrázy

  • Vysoká kvalita
  • Krištáľovo čisté plexisklo
  • Veľkosť (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Drevo s certifikáciou FSC
  • Horizontálna a vertikálna montáž
Služba zákazníkom

Ak máte otázky týkajúce sa našich čiernych rámov na obrazy, kontaktujte náš zákaznícky servis. Zákaznícky servis kontaktujete prostredníctvom kontaktného formulára na webovej stránke alebo nám pošlete e-mail. Zvyčajne odpovedáme do 24 hodín. Vitajte v Gallerix!