Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Veľkosť
Triedenie
Použiť filter

Strieborné rámy na obrazy

Tu nájdete naše strieborné rámy na obrazy. Naše vysoko kvalitné strieborné rámy sú dodávané s krištáľovo čistým plexisklom a sponami pre jednoduchú montáž vášho plagátu. Všetky rámy je možné zavesiť horizontálne aj vertikálne.

Strieborné rámy na obrazy


Silver picture frames for Posters

Chystáte sa kúpiť strieborné rámy na obrazy? Potom by ste mali navštíviť Gallerix.sk. V Gallerix nájdete starostlivý výber strieborných rámov na obrazy. Všetky strieborné rámy na obrazy je možné zavesiť na šírku aj na výšku. Naše strieborné rámy na obrazy majú na zadnej strane flexibilné otočné klipy, ktoré vám umožňujú jednoducho a rýchlo namontovať plagát do rámu. Všetky strieborné rámy sú dodávané s extra hrubým plexisklom, ktoré chráni váš plagát pred nečistotami a poškriabaním. Naše strieborné kovové rámy na obrazy majú lesklý povrch. Strieborné rámy na obrazy majú šírku profilu 9 mm a hĺbku profilu 22 mm.

Jednoduchá montáž strieborného rámu obrazu

Všetky modely a veľkosti našich strieborných rámov na obrazy sú vybavené otočnými sponami na zadnej strane, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž plagátov do našich lacných vysokokvalitných strieborných rámov na obrazy. Majú tiež montážne háčiky, ktoré umožňujú zavesenie rámu na stenu vo formáte na výšku aj na šírku.

Krištáľovo čisté plexisklo

Všetky strieborné rámy na obrazy v našom sortimente sú vybavené extra hrubým plexisklom. Pri dodaní je na každej strane skla ochranný plast, ktorý chráni pred nečistotami a poškriabaním. Pred zavesením strieborného rámu obrazu na stenu odstráňte ochranný plast.

Naše strieborné rámy na obrazy

  • Vysoká kvalita
  • Krištáľovo čisté plexisklo
  • Tenký profil
  • Veľkosť (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontálna a vertikálna montáž