Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
10 spôsobov dekorovania plagátmi

10 spôsobov dekorovania plagátmi

Ako dekorovať plagátmi? Uviedli sme 10 tipov štylizovania, ktoré Vám ukážu, ako dekorovať plagátmi rôznymi spôsobmi a zaručene Vás inšpirujú. Poďte s nami!

 

Nechajte farby navzájom pôsobiť

@asemakatu

1. Nechajte farby navzájom pôsobiť
Vyberte si zopár základných farieb a motívov na základe farby. S našimi ľahko použiteľnými filtrami a nástrojom triedenia môžete vyhľadať plagáty konkrétnej farby. 

 


 

Štýlové čiernobiele

@jb_styling_interieur

2. Štýlové čiernobiele
Nič nie je jednoduchšie ako skombinovať návrh Vášho interiéru s čiernobielymi plagátmi - pasujú do všetkých miestností a ku všetkým štýlom. Vytvorte si vlastnú osobnú nástennú galériu čisto s pomocou čiernobielych plagátov - super štýlové!

 


 

Posters på tavellist

@haeuschenliebe

3. Plagáty na vitrínach
Umiestnenie zarámovaných plagátov na vitríny je ideálne, keď máte obmedzený priestor, napríklad na chodbe alebo na stene, ktorá nie je veľmi široká.

 


 

Budujte do výšky

@pilkess

4. Budujte do výšky
Budovanie vertikálne si vyžaduje menej miesta na stene, ale dodáva špecifický efekt a je to výborná voľba pre využitie voľného miesta.

 


 

Skombinujte plagáty s nábytkom

@cc_no8

5. Skombinujte plagáty s nábytkom
Je skvelé doladiť štýl Vašich plagátov so štýlom Vášho nábytku, čo sa týka farby, tvaru a povrchovej úpravy. Napríklad rustikálny nábytok z prírodných materiálov, ako je drevo, je možné pekne zladiť s abstraktnými plagátmi v prírodných farbách, ako je hnedá alebo piesková.

 


 

Dokonalý pár

@mimis_homestory

6. Dokonalý pár
Vyberte si dva zhodujúce sa plagáty a zaveste ich spolu. Vešajú sa jednoducho a efektívne v podstate každom domove.

 


 

Tvorte vo veľkom

@bjorkmanchristine

7. Tvorte vo veľkom
Zaberie to veľa miesta a budete musieť viac investovať - alebo wau, je to vskutku čosi úplne iné. Zaplnenie celej steny zarámovanými plagátmi nie je niečo, čo robí veľa ľudí, avšak je to niečo, na čo by sa ich malo viac odvážiť.

 


 

Prispôsobte atmosféru svojej miestnosti

@cream_interior

8. Prispôsobte atmosféru svojej miestnosti
Vybranie palety farieb a správy, ktoré zosúladia Vašu miestnosť, vytvorí kompletný obrázok. Preto si v spálni často vyberáme tlmené tóny upokojujúcich farieb v kombinácii s upokojujúcimi fotografiami a textom. 

 


 

Konzistentné témy

@huisje.55

9. Konzistentné témy
Nechajte dizajn inšpirovaný spoločnou témou zaplniť Vaše steny. Kombinovanie farby a tvaru našich abstraktných plagátov je jednoduchý a úhľadný spôsob, ako vytvoriť vo Vašej nástennej galérii kontinuitu.

 


 

Umenie vo veľkom formáte

@fjelievillan

10. Umenie vo veľkom formáte
Naozaj nádherný umelecký plagát je možné zavesiť vo veľkom formáte. Jeden z našich obľúbených je plagát Matisse Cutout Woman.

Veľa šťastia!