Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Inteligentný hák na obrázky

Inteligentný hák na obrázky

Hák na obrázky Bold je produkt vyvinutý vo Švédsku, ktorý vhodný pre všetky typy rámov obrázkov a steny na umenie a fotografie. Jedinečný dizajn poskytujte neuveriteľnú flexibilitu a vešanie malieb robí rýchlym a jednoduchým, dokonca aj na steny vyrobené z naozaj tvrdých materiálov. Potrebujete len kladivo, žiadne pokročilejšie nástroje.

BOLD hák na obrázky

Výhody háku na obrázky Bold:

  • Vhodný pre všetky typy rámov a stien
  • Super rýchla montáž
  • Nie je treba skrutkovať, zasúvať ani vŕtať
  • Zanecháva na stenách minimálne stopy

 

Pozrite si video o produkte hák na obrázky Bold – Kliknite tu!

 

Hodí sa na všetky typy stien
Každý hák na obrázky je vybavený oceľovými klincami, ktoré sa ľahko zavádzajú, či už do betónu, dreva alebo sadry, a to aj s pomocou úplne štandardného kladiva. Vlastnosti oceľových klincov znamenajú, že hák je možné použiť aj tam, kde normálne klince väčšinou nestačia, napríklad na tvrdých betónových stenách. Navyše zanechávajú klince, ktoré nie sú hrubšie ako 1,2 mm, na stene minimálne stopy. To predchádza veľkým otvorom na skrutky alebo poškodeniu, ktoré musí byť opravené v deň, keď je čas maľovať.

Bold Hodí sa na všetky typy stien

Hodí sa na všetky typy stien

Pasuje na všetky typy rámov
Existujú tisícky rôznych rámov, no hák na obrázky Bold je vhodný pre väčšinu. V závislosti od dizajnu a veľkosti rámu si môžete vybrať zavesiť svoju maľbu na hák na obrázky Bold priamo na rám pomocou existujúcich rámových konzol, ak sú dostupné, alebo pomocou drôtu. Konzola háku na obrázky pasuje k väčšine rámových konzol a optimálna hĺbka háku znamená, že rám visí priamo pri stene bez voľného priestoru na bokoch.

Jednoduchá montáž
S hákom na obrázky Bold nemusíte skrutkovať, zapájať ani predvŕtavať. Zavesiť na stenu maľbu trvá len pár sekúnd. Maľby je väčšinou najťažšie zavesiť na betónové steny, ale s hákom Bold je aj to možné pomocou kladiva a zvládne to aj najväčší amatér.

Jedinečné vlastnosti
Hák na obrázky Bold je vyrobený z flexibilného termoplastu vysoko odolného voči nárazom s vlastnosťami, ktoré mu umožňujú odolať vysokým záťažiam bez vzniku trhlín. Oceľové klince vniknú do všetkých bežných typov stien, s výnimkou skla a kachličiek a dizajn háku na obrázky zabezpečuje, že obrázok bude visieť pevne o stenu aj pod ťažkým nákladom. Na prednej strane je hák Bold vybavený reliéfom, zdvihom, meradlom v centimetroch a palcoch na upravenie polohy počas montáže. Malé zárezy na boku háku uľahčujú dostať sa zaň a opäť ho zo steny zvesiť.

BOLD Hák na obrázky, 3,90€ Objednajte si tu.

 

BOLD Picture Hook

Bold Hák na obrázky


Háčiky na obrázky kúpite tu