Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Ozdobte svoj domov plagátmi

Ozdobte svoj domov plagátmi

Po namaľovaní steny, umiestnení nábytku, inštalácii osvetlenia a rozprestrenia kobercov a závesov je čas skrášliť steny. Udanie štýlu v miestnosti pomocou zarámovaných plagátov a malieb je jednoduchý a lacný spôsob pridania finálneho dotyku, ktorý pozdvihne celkový vzhľad miestnosti do úžasných výšin. Tu uvádzame na šikovné štylistické tipy pre domáceho majstra:
 
1. Vytvorte si nástennú galériu
Vytvorenie nástennej galérie je jednoduchý a lacný spôsob ako pozdvihnúť celú miestnosť. Nástenné galérie môžu byť veľké alebo malé v závislosti od miestnosti a priestoru, ale jedno majú spoločné - vdychujú stenám nový život. Navyše sú možnosti na vytváranie osobného mixu štýlov doslova nekonečné! Malými, jednoduchými zdrojmi môžete rýchlo premeniť prázdnu, nudnú stenu na krásnu a osobnú kolekciu umenia.
 
2. Využite nádherné okná
Do okna nemusíte dávať kvet v kvetináči ani lampu. Aj keď plagáty sa väčšinou vešajú na stenu, niekedy môžeme myslieť nekonvenčne a oprieť rám obrázka s plagátom o stenu vedľa okna s krásnym osvetlením alebo umiestniť rám s plagátom na okennú rímsu. Skombinujte s ďalšími peknými dekoratívnymi predmetmi!
 
3. Nechajte farbu a tvary navzájom spolupracovať
Vytvorte úchvatnú zbierku umenia, ktorá dobre funguje so svojím okolím, vytvorením nástennej galérie plagátov s farbami podobným tónov. Vytvorte si náladovú tabuľu pomocou niekoľkých vybraných farieb podľa nábytku a stien a použite ich ako štartovaciu pozíciu pri výbere plagátov, napríklad béžová alebo čierna. Je to efektívne aj harmonizujúce - a neuveriteľne štýlové!
 
4. Vyberte si konzistentnú tému
Štýlový spôsob vytvorenia harmonickej plagátovej steny je vybratie plagátov, ktoré majú spoločnú tému, a to buď kategóriu, námet alebo štýl. Spoločná téma môže byť napríklad príroda, spoločný námet napríklad láska a spoločný štýl napríklad abstraktný alebo minimalistický.
 
5. Dekorujte čiernobielymi plagátmi
Čiernobiele plagáty sa jednoducho kombinujú s takmer každým štýlom a farbou. To uľahčuje nájdenie plagátov, ktoré dobre pasujú s farbou steny, nábytkom alebo ostatnými plagátmi, nezávisle od začiatočného bodu. Buď skombinujte čiernobiele plagáty pozdĺž celej steny alebo ich použite na rozbite kombinácie plagátov v iných farbách.
 
6. Nájdite externé zdroje inšpirácie
Kto nemiluje surfovanie po webe a hľadanie bytov a domov? Tieto stránky nie sú len stránky nákupu a predaja, ale tiež skvelým zdrojom inšpirácie pre Váš interiérový dizajn. Keď natrafíte na vkusné interiérové detaily, chytré riešenia, ktoré sa k Vám domov budú hodiť alebo farebné kombinácie, ktoré sa Vám páčia a viete si ich predstaviť u Vás doma v momente, keď sa rozhodnete premaľovať, urobte si snímku obrazovky a uložte si ich.