Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Prináša Vám Gallerix
Najláskyplnejší umelecký kúsok
Narodenie vášho dieťaťa
Rozmer 1: 1 Vášho dieťata
Niekoľkých štýlov a farieb
Original #1

Artistic sketch

Original #2

Artistic sketch

Coal #1

Artistic sketch

Coal #2

Artistic sketch

Contour #1

Artistic sketch

Contour #2

Artistic sketch

Carbon #1

Artistic sketch

Carbon #2

Artistic sketch

Carrara #1

Artistic sketch

Carrara #2

Artistic sketch

Blanket

Artistic sketch

Sweetheart

Artistic sketch

Sanna Wieslander

Novinka! Objavte naše najnovšie ilustrácie „Cuddle“ a „Sweet Dreams“, ktoré ilustrovala Sanna Wieslander.

Prečítajte si viac Prečítajte si viac
Cuddle

Ilustrácia Sanna Wieslander

Sweet Dreams

Ilustrácia Sanna Wieslander

Stopy

Artistic sketch

Macko

Artistic sketch

Plagát narodenia


Plagát narodenia online

Vytvorte umenie z najkrajších vecí, ktoré máte a vzdajte hold pamiatke narodenia Vášho dieťaťa jedinečným plagátom narodenia. Osobný plagát narodenia od Gallerix je umelecký kúsok a aj nádherná spomienka na to, aké maličké bolo Vaše dieťa pri narodení

Navrhnite si vlastný plagát narodenia

Vyberte si, ktorá krásna ilustrácia plagátu narodenia by mala predstavovať Vaše dieťa. Navrhnite si svoj vlastný plagát narodenia vybratím rámu, textu, údajov o narodení a farby. Keď pridáte dĺžku Vášho dieťaťa pri narodení, veľkosť nákresu sa zmení a plagát bude vytlačený v rozmere 1:1, prirodzenej veľkosti. Všetky plagáty narodenia majú veľkosť 50x70. Popri mene svojho dieťaťa môžete pridať aj čas narodenia, dátum, hmotnosť a osobný pozdrav, ktorý urobí Váš plagát narodenia jedinečným. Osobný pozdrav môže byť super nápad, keď je plagát narodenia dávaný ako dar pri príležitosti krstu alebo narodenín. Rovnaký riadok textu je možné použiť aj na ďalšie upraviteľné textové polia. Napríklad môžete pridať mesto alebo nemocnicu, kde sa Vaše dieťa narodilo. Možnosti sú nekonečné a voľba je na Vás!

Jedinečné umenie

Naše plagáty narodenia sú úplne jedinečné a je si ich možné objednať len z Gallerix. Umelci za ilustráciami a plagátmi narodenia sú dizajnéri z nášho tímu a niekedy tiež pozývame iných umelcov, aby na naše plagáty narodenia pridali niečo svoje. Objavte naše nové plagáty narodenia „Objímanie“ a „Sladké sny“, ktoré boli vytvorené talentovanou ilustrátorkou Sanna Wieslander. Prečítajte si o našej jedinečnej spolupráci viac tu.

Dar pri príležitosti krstu

Plagát narodenia je úžasný dar pre každého rodiča. Odmeňte sa alebo ho venujte priateľovi alebo členovi rodiny. Každý, kto má deti a miluje dekoráciu a dizajn, si ho zamiluje. Plagát narodenia je dokonalý darček pre čerstvých rodičov, ako dar pri príležitosti krstu ich novorodenca.

Náš papier

Váš plagát narodenia vytlačíme na starostlivo vybraný 200 gramový matný papier najvyššej kvality z francúzskej papierne Clairefontaine. Papier aj produkcia sú označené ekologickou značkou a naše plagáty narodenia sú navyše podpísané našou ručne embosovanou pečaťou, ktorá dáva každej tabuli exkluzívny punc kvality.

  • 200 gramov MultiDesign
  • Hrubý papier
  • Nádherný matný povrch
  • Odolný
  • FSC environmentálne certifikovaný

Zodpovednosť voči životnému prostrediu

Naše deti sú naša budúcnosť. Keď si objednáte plagát narodenia od Gallerix, môžete si byť istí, že sa správate zodpovedne voči prírode a životnému prostrediu, a to dnes aj zajtra. Naša výroba je certifikovaná ako udržateľná výroba, náš papier nesie značku FSC a elektrina, ktorú používame, pochádza od miestnych producentov.