Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Farba
Orientácia
Triedenie
Použiť filter
Plagáty do detskej izby Plagáty
Prináša Vám Gallerix
Umenie pre deti

Plagáty do detskej izby

Detské plagáty do detskej izby. Naša kolekcia plagátov pre detské izby je navrhnutá tak, aby očarila a inšpirovala mladých aj starých. Hravosť týchto detských potlačí, ktoré sú často vzdelávacie aj štýlové, Vám umožní vytvoriť trendové detské izby plné radosti a inšpirácie.

Detské plagáty a Obrazy per deti


Plagáty do detskej izby

V Gallerix nájdete široký výber detských potlačí online. Máme veľa milučkých detských malieb a plagátov v rôznych štýloch. Plagáty pre malé deti a plagáty pre staršie deti, od najdrobnejších bábätiek po tínedžerov. Detské plagáty s hravými motívmi sú bezpečnou voľbou pri dekorovaní detskej izby. Medzi naše najpopulárnejšie detské plagáty patrí „Batman“, „Mačka a motýľ“, „Mesiačik“, „Ružové balóny“, „Hakuna Matata“, „Milujem ťa na Mesiac a späť“ a veľa ďalších. Vytvorte hravú umeleckú stenu skombinovaním niekoľkých rôznych detských malieb.

Skrášlite detskú izbu umením

Izba Vášho dieťaťa by mala byť naplnená hravosťou a láskou. Plagáty pre deti sú skvelým spôsobom, ako vytvoriť hravú a peknú izbu s osobitým štýlom. Ponúkame nádherné detské maľby v rôznych štýloch a utešené detské plagáty všetkých chutí. Od svetlej, útulnej izby pre novorodenca po farebnú, cool tínedžerskú izbu. Skvelý a lacný spôsob oživenia izby je neustála výmena umeleckých kúskov, ktoré máte v rámoch. Nové motívy predstavujeme každý týždeň, vďaka ktorým budete vždy v obraze.

Hravé a farebné detské maľby

Odvážte sa ošpliechať steny izby Vášho dieťaťa farbou pomocou hravých a farebných detských plagátov. Podporte hru aj vzdelávanie Vašich detí prostredníctvom detských malieb zvierat, známych postáv alebo vymyslených motívov vesmíru. Zarámujte maľby Vášho dieťaťa do jedného z našich nádherných rámov s čiernym, bielym detailom alebo z dubového dreva. Všetky naše detské plagáty a rámy sú dostupné vo veľkostiach 21x30, 30x40, 50x70 a 70x100 cm. Detská maľba je tiež skvelým darom pre priateľov alebo rodinných príslušníkov.

Detské maľby pre vzdelávacie účely

Vďaka našim detským maľbám zo série „Zisti viac o“ odštartujú Vaše deti svoj proces učenia počas dekorovania stien. Objavte naše maľby zvierat pre deti „Zvieratá na farme“, „Zvieratá v mori“, „Zvieratá v džungli“, „Zvieratá v Afrike“ alebo „Zvieratá v lese“. Vaše dieťa sa naučí rozoznávať tvary rôznych zvierat, kde žijú a ako sa nazývajú. Stariš deti sa tiež naučia čítať a hláskovať, keďže na plagátoch sú napísané názvy zvierat. Existujú aj ďalšie vzdelávacie detské maľby, ako sú „Zisti viac o abecede“ a „Zisti viac o číslach“. Pekné, hravé a zábavné plagáty pre deti!