Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Farba
Orientácia
Triedenie
Použiť filter
Plagáty s textom Plagáty
Prináša Vám Gallerix
Typografická

Plagáty s textom

Maľby a plagáty s citátmi, výrokmi, správami a iným textom. Textové tabule sú moderné a štýlové a hodia sa na zavesenie na stenu samostatne, ale aj spolu s plagátmi z iných kategórií. Plagáty s textom sa taktiež hodina ako súčasť obrázkovej steny. Nájdite si svoje obľúbené v Gallerix!

Plagáty s textom a citátmi


Plagáty s textom a citátmi

V našej kategórií Plagátov s textom nájdete plagáty s citátmi, plagáty s výrokmi a plagáty so slovami v cool typografii. Plagáty s textom a slovami je skvelé skombinovať s umeleckými plagátmi a ilustráciami. Textové plagáty, často biele s čiernym textom, sa vyčleňujú a vytvárajú dynamiku vo väčších kontextoch. Textové plagáty sú navyše veľmi zaujímavé na čítanie. Nezávisle od štýlu, ktorý ste si vybrali pre svoj domov, vždy je priestor na pekný a zaujímavý textový plagát. Aké slová si vyberiete?

Široký výber plagátov s textom

V Gallerix nájdete široký výber plagátov a malieb s textom v rôznych štýloch a vzhľadoch. „Naše najobľúbenejšie miesto“, „Pokoj mysle“, „Domov“, „Nádej“ a „Láska“ sú jednými z našich najobľúbenejšími a najpredávanejšími. Taktiež ponúkame široký výber grafických textových plagátov, ako je „Coco Chanel“, „Skutočný muž zničí rúž nie maskaru“ a „Viac pri káve“. Máme tiež veľký výber plagátov s citátmi. Máme citáty od umelcov, hudobníkov, z filmov a od slávnych ľudí.

Rámy pre vaše textové plagáty

Pekný textový plagát tiež potrebuje pekný rám. Naše vysoko kvalitné rámy sú vyrobené z dreva a každý rám prichádza s extra hrubým krištáľovo čistým plexisklom. Sú dostupné v čiernej, bielej a v dubovom dreve. Naše textové plagáty aj rámy sú dostupné vo veľkostiach 21x30, 30x40, 50x70 a 70x100 cm. Naše textové plagáty tlačíme na 200 gramový prémiový vysoko kvalitný papier. Objednajte si plagáty a rámy z Gallerix.