Dnes až 30% zľava na plagáty
Keď nakúpite aspoň za 39€.
Výber filtra
Zavrieť
Použiť filter
Farba
Orientácia
Triedenie
Použiť filter
Japandi plagáty Plagáty
PRINÁŠA VÁM GALLERIX
Japandi

Japandi plagáty

Japandi je moderný štýl interiérového dizajnu, ktorý spája japonský minimalizmus a škandinávsky dizajn. Štýl sa vyznačuje motívmi, ktoré sú svetlé, prirodzené a nadčasové.

Japandi plagáty


Japandi

Objavte Japandi, štýl interiérového dizajnu, ktorý má svoj pôvod v jednoduchosti japonského minimalizmu a funkčnosti škandinávskeho dizajnu. Nechajte sa inšpirovať umeleckými obrazmi, ktoré vytvorili niektorí z najväčších maliarov japonského umenia. Vyvážené farby, nádherné ilustrácie, prirodzené a nadčasové sú niektoré z prvkov, ktoré charakterizujú štýl interiérového dizajnu Japandi. S japandi získate to najlepšie z japonského aj škandinávskeho štýlu.

Čo je japončina?

Japandi je moderný štýl interiérového dizajnu, ktorý spája eleganciu japonského minimalizmu s funkčnosťou škandinávskeho dizajnu. Štýl sa vyznačuje motívmi, ktoré sú svetlé, prirodzené a nadčasové. Ak si chcete kúpiť japonské plagáty, mali by ste navštíviť Gallerix.sk. V Gallerix nájdete veľký výber japonských plagátov s motívmi, ktoré namaľovali známi japonskí umelci ako Utagawa Kunisada, Hashiguchi Kiyoshi, Ohara Koson, Katsushika Hokusai a Ogata Gekko.